Huzurevinde şantaj ve tecavüz skandalı!
Huzurevinde şantaj ve tecavüz skandalı!
Bedensel engelli bir kadına tecavüz eden huzurevi amiri, olaya tanık olan çalışanları tehdit etti. Bedensel engelli M.A., kaldığı huzurevi amiri tarafından tecavüze uğradı. Mağdur kadının şikayetini geri alması için silah...
3 Aralık 2013 16:15
Font1 Font2 Font3 Font4
ss

Bedensel engelli bir kadına tecavüz eden huzurevi amiri, olaya tanık olan çalışanları tehdit etti.

Bedensel engelli M.A., kaldığı huzurevi amiri tarafından tecavüze uğradı. Mağdur kadının şikayetini geri alması için silah dayadılar. Görgü tanıklarını işten atmakla tehdit ettiler.

Akşam Gazetesi’nden Ercan Öztürk’ün haberine göre iddialar şöyle gelişti: M.A. Silivri Belediyesi’ne bağlı Gökhan KurtulmuşHuzurevi’ne yerleşti. Aynı zamanda huzurevinde çalışan M.A., 2 yıl önce huzurevinden sorumlu birim amiri A.İ.’nin tecavüzüne uğradı. M.A.’nın başvurusu üzerine başlatılan soruşturmada A.İ. hakkında dava açıldı. Bunun üzerine A.İ.’nin gelini ve huzurevinin müdürü Evrim İnsel ile Belediye Başkan Yardımcısı Elif Bilici tarafından tehdit edilmeye başlandı. Otomobille tenha yere götürülen M.A., silahla tehdit edildi. Tanıklar işten atılmakla korkutuldu.

‘OLAY YARGIDA, KONUŞMUYORUM’

İddialarla ilgili Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Elif Bilici  “Olay yargıya yansıdı. Yargılama bitene kadar bu konu hakkında görüş bildirmeyeceğiz” diye açıklamada bulundu. Huzurevi müdürü İnsel ise tayinini Bursa’ya aldırıp Silivri’yi terk etti.

10 DAKİKALIK GÖRÜNTÜ NEREDE?

M. A.’nın avukatı, huzurevindeki kameralar hakkında şunları söyledi: “Görgü tanıkları;‘Evrim İnsel bize kayınpederinin kadınlara cinsel tacizde bulunduğunu, bunun için huzurevine birkamera koydurduğunu söyledi’ dedi. Yani İnsel olayı bildiği için kameraları kendisi koyduruyor. Cinsel saldırı olayı ortaya çıkmaması için kamera kayıtlarını yine kendisi kaldırıyor. Olayın kaydedildiği 10 dakikalık bir CD var ama şu an kayıp.”

Kaynak:Akşam

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
Ensar Web Tasarım