dünya halı yıkama
Keskin muhtarlarla buluştu
Keskin muhtarlarla buluştu
Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, dün akşam düzenlediği yemekli toplantıda mahalle muhtarları ile buluştu. Molla Yegan Kültür Merkezi’nde gerçekleşen buluşmada Keskin, muhtarlardan bol bol sohbet ederken istekleri ile ilgili mektup...
20 Eylül 2013 15:35
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Özkaynak

Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, dün akşam düzenlediği yemekli toplantıda mahalle muhtarları ile buluştu. Molla Yegan Kültür Merkezi’nde gerçekleşen buluşmada Keskin, muhtarlardan bol bol sohbet ederken istekleri ile ilgili mektup aldı.

“Demokrasinin uçbeyleri” dediği muhtarlarla göreve geldiği 2004’ten bu yana birlikteliğini koruyan Başkan Keskin, dün akşam ki yemekli toplantıda muhtarlara bir de hediye verdi. Belediye hizmetlerinin anlatıldığı broşür ve muhtarlık binalarında kullanabilecekleri mobil telefon ile kendisinin yazdığı “Alperenler Ocağı” isimli kitabını imzalayarak muhtarlara hediye eden Başkan Keskin, “Göreve geldiğim günden bu yana sizi hep farklı görüp her türlü istek ve önerilerinize önem verdim. Size “Demokrasinin uçbeyleri” olarak adlandırdım. Kapım her zaman size açık” dedi. Yıldırım Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Şener de toplantıda Başkan Keskin’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

_YLB7501 _YLB7541 _YLB7601

Etiketler :

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
Ensar Web Tasarım