Şabanözü nere, Yıldırım nere…
Şabanözü nere, Yıldırım nere…
ÇANKIRI’YA BAĞLI ŞABANÖZÜ BELEDİYE BAŞKANI ALİ ÇAPCI, YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI ÖZGEN KESKİN’İ MAKAMINDA ZİYARET EDEREK, YILDIRIM’LA KARDEŞ BELEDİYE OLMAK İÇİN DİLEKÇE VERDİ. Yıldırım Belediyesi’nin her geçen gün kardeş belediyesi artıyor....
12 Haziran 2012 22:44
Font1 Font2 Font3 Font4
ss

ÇANKIRI’YA BAĞLI ŞABANÖZÜ BELEDİYE BAŞKANI ALİ ÇAPCI, YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI ÖZGEN KESKİN’İ MAKAMINDA ZİYARET EDEREK, YILDIRIM’LA KARDEŞ BELEDİYE OLMAK İÇİN DİLEKÇE VERDİ.

Yıldırım Belediyesi’nin her geçen gün kardeş belediyesi artıyor. Yurt içinden ve dışından birçok belediye ile kardeş belediye olarak, güçlü ilişkiler kuran Yıldırım Belediyesi ile kardeş belediye olmak için Şabanözü Belediye Başkanı Ali Çapcı da dilekçe verdi.

Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin’i makamında ziyaret eden Çankırı’ya bağlı Şabanözü Belediye Başkanı Ali Çapcı, Başkan Keskin’i ve Yıldırım’daki hizmetleri yakından takip ettiklerini belirtti. Başkan Keskin’le, Yıldırım’ı ve Şabanözü İlçesi’ni konuşan Başkan Ali Çapcı, Yıldırım’la kardeş belediye olmak istediklerini bunun için de Başkan Özgen Keskin’e gelerek, dilekçe verdiklerini söyledi. Başkan Çapcı ayrıca, “Yıldırım, birçok ilçeye örnek olabilecek nitelikte bir yerleşim yeri. Başkanımız Özgen Keskin, ilçeye çok güzel hizmetler katmış. Biz de Şabanözü Belediyesi olarak, Yıldırım’la kardeş şehir olarak iki ilçe arasında dostluk köprüleri kurmak ve karşılıklı hizmet alışverişinde bulunmak istiyoruz” diye konuştu. 

Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Şabanözü Belediye Başkanı Ali Çapcı’ya ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, vermiş oldukları kardeş şehir dilekçesini ilk meclis toplantısında gündeme alınacağını, Şabanözü Belediyesi ile Yıldırım’ın kardeş belediyesi olmasının kendisini de mutlu edeceğini belirtti.

Etiketler :

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
Ensar Web Tasarım