Magazin

Ahmet Kural ve Murat Cemcir Bursa halkıyla kucaklaştı

Yılın ilk günü Cinetime’da vizyona giren komedi filmi Baba Parası’nın oyunculu galası ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’de gerçekleştirildi. Filmin galasına filmin başrollerini paylaşan Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile güzel oyuncu Yağmur Tuğba Tanrısevsin’de katılım sağladı.  

Film gösterimi öncesi seyirciyle kucaklaşan oyuncular yılın ilk komedi filmine imza atmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirerek, 2020 yılının kahkaha tadında geçmesini umduklarını ifade ettiler. ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’de gerçekleşecek etkinlik sonrası Baba Parası filminin tüm oyuncu kadrosu Cinetime’da Bursalı seyircilerle birlikte filmi izleyerek yıla keyifli bir başlangıç yapmış oldular.

Ülkenin en zengin insanının gayri meşru çocukları, babalarının ölümü üzerine büyük bir servete konuyor. Birbirinden farklı karaktere, kültüre, yaşam tarzına sahip olan kardeşler, kendilerine düşen payı almak için harekete geçtiklerinde beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalırken kardeşler, yasal varis olmalarına rağmen, mirasın tamamına sadece biri sahip olma hakkını elde ediyor ve bu karakter kardeşler arasında en kötü olanı şeklinde izleyicinin karşısına çıkıyor.

Filmde, babalarının mirasının bulunduğu kasanın şifresini bulan, tüm mirasın sahibi olacaktır. Şifre ancak ölen milyarder gibi açgözlü, düzenbaz, acımasız, zeki ve uçarı biri tarafından bulunabilecektir. Kasayı açmak için büyük bir yarışa girişen kardeşler, bu süreçte kendilerini beklenmedik durumların ve maceraların içinde buluyor.