Yörem Güncel

Başkan Tatlıoğlu’na Romanlardan ziyaret

Başkan Tatlıoğlu’na Romanlardan ziyaret
15 okuma
01 Kasım 2018 - 20:57

 

Yeşil Bursa Roman Dernekleri Federasyon Başkanı İlhan Göcük, federasyona bağlı dernek başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu’nu ziyaret etti. Heyet, ziyaretin ardından Cumhuriyetin 95. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Belediye Çay Bahçesi’nde ilçe halkına müzik ziyafeti sundu.

Yeşil Bursa Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı İlhan Göcük, Başkan Yardımcısı Kerem Ağırbaşlılar, Kamberler Roman Spor Kulübü Başkanı Vahdet Tanrıkulu, Genç Romanlar Dernek Başkanı Emin Çuşun, Başkan Yardımcısı Sabahattin Tanürek ile kanaat önderleri Celal Ağırbaşlılar, Serkan Büyük, Veysel Dumanlıdağ, Tarkan Rast ve Tarkan Çuşun, Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu’nu makamında ziyaret ederek, yaptıkları çalışmalarda kendilerine verdiği destek için teşekkür etti.  Başkan Tatlıoğlu’nun, Türkiye-Türk Dünyası Yörük Türkmen Birliği Genel Başkanı olarak yaptığı çalışmaları da yakından takip ettiklerini söyleyen Yeşil Bursa Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı İlhan Göcük, “Sayın Başkan sadece Orhaneli’de değil, ülkenin dört bir yanında başarılı çalışmalar yapıyor.  Toplumun her kesiminden insanı kucaklıyor. Romanlar olarak kendisine her zaman yanında olduğumuzu söylemek ve bize verdiği desteklerden dolayı teşekkür etmek istedik” diye konuştu.

Başkan Tatlıoğlu ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu vatanı, bu bayrağı, bu milleti ve bu devleti seven herkesle birlik ve beraberlik içinde olmamızın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Roman kardeşlerimize de desteklerinden ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Heyet ziyaretin ardından, Cumhuriyetimizin 95. yıldönümü etkinlikleri kapsamında Belediye Çay Bahçesinde ilçe halkına müzik ziyafeti sundu.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Yörem Güncel Gazetesi 2009 - 2019