Manşet Yazarlar

Her Şeyin En İyisine Layıksın

Dağ Yöresinde Başı ağrıyanın, keçisini kaybedenin kapısını çaldığı isim olan Ş. Fethi Yıldız sabrı ve azmi ile siyaset basamaklarını çıkmaya devam ediyor.

Son olarak Ak Parti Grup Sözcülüğü görevini yürüten Harmancık Büyükşehir Meclis üyesi Kankim Fethi Yıldız Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilmesi ben denizi de ziyadesiyle mutlu etti. Düsseldörflü Fethi ile başlayan yazı dizilerime bugün bir yenisini daha ekliyorum.

Dün gece DKM’de Harmancık toplantısına İlçe Kaymakamı Yasin Şahin, Dağ-Der Başkanı Yaşar Türk, Belediye Başkanı Yılmaz Ataş ve köy dernek temsilcileri ile katılan Kankim Fethi Yıldız Bursa’nın sorunlarını bir kenara bırakıp Harmancığın sorunlarının çözümü için fikir alışveriinde bulundu. Umarın dünkü toplantıdan Harmancık’ın yararına bir sonuç çıkmıştır.

Düzenli yaşamı, iyi giyimi, diksiyonu, en önemlisi de sıcak ve samimi tavrı ile tüm makamları hak eden bir isim olan Ş.Fethi Yıldız’a yeni görevinde başarılar diliyorum ve Kankimle gurur duyuyorum…