güncel Manşet Yöreden

Keles Kaymakamı çocukları sevindirdi..


Keles Kaymakamı Kübra TEYMUR; “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” nde Keles İmam Hatip Lisesi Ortaokulunda okuyan Öğrenciler için, Çok Programlı Anadolu Lisesi, Metal Bölümü öğretmeni Muzaffer KOVANCI ve öğrencilerinin hazırladığı, etkinliğine katılarak öğrencilerin mutluluğuna ortak oldu.
İlçe Kaymakamı Teymur 4 Aralık 2019 tarihinde ise İlçede bulunan özel eğitim sınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan ve Davut Zeki Akpınar Ortaokulunda gerçekleştirilen programa katılarak özel eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi.

Programın ardından sınıfları gezen Kaymakam Teymur öğrencilere hediyelerini verdi. “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” için hazırlanan yaş pasta ikramı, onların yüzlerinde tebessüm oluşturdu. Daha Sonra 1. Murat İlköğretim okulu ve Çok Programlı Anadolu Lisesinde öğrenim gören özel eğitim sınıflarını ziyaret eden ilçe Kaymakamı Teymur burada okuyan öğrencilerle tek tek ilgilenip onlara da hediyelerini vererek çocukların mutluluklarına ortak oldu

Keles Kaymakamı Kübra Teymur, Masumiyetin simgesi olan bu çocuklarımızın mutluluğu her şeyden değerlidir. Çocuklarımızın eğitiminde emeği geçen öğretmenlerimiz ve fedakar ailelerine teşekkür etti.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.