Manşet Orhaneli Spor

OR-DER’den Bursaspor’a Ziyaret !

Orhaneli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursaspor Klübü Başkanı Ali Ay ve İkinci Başkanı Ali Ademoğlu’nu Özlüce Tesislerimizde ziyaret etti.

Orhaneli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  önümüzdeki sezon için 200 kombine ve Hatıra Forma kampanyasına da 5 isim yazdıracaklarını açıkladı. Ayrıca dernek üyeleri yanlarında getirdikleri Aba’yı  ve diğer yöresel hediyeleri Başkan Ali Ay’a hediye ettiler.

Ziyaretlerinden ötürü Orhaneli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyelerine teşekkürlerini ileten  Ali Ay; “Sizlerin ne kadar Bursaspor’lu olduğunuzu Ziya kardeşimden defalarca işittim, Aba için çok teşekkür ediyorum, aslında ortama da çok güzel oldu. Bursa’da doyup, Bursa’da kazanıp,  Bursa’da fabrika sahibi olup, Bursaspor’a yardım etmeyenlere bir tabir vardır ‘Aba Altında Sopa Göstereceğiz’ diye evet, bizlerde Aba altından sopayı göstereceğiz. Biliyorsunuz 19 Ocak’ta seçildik, bu göreve geldik. Bu görev hepimiz için bir onurdur. 3 ay gibi bir zamanda ben ve yönetici ve profesyonel arkadaşlarım çok güzel çalışmalar yaptık, buradan taraftarlarımıza sesleniyorum, ben Beşiktaş taraftarını kıskandım, 42.000 kişi ye oynandı o maç, Bursaspor taraftarı Beşiktaş taraftarından çok çok daha üstün, sadece istesinler yeter, ben stadyumumuzun dolmasını istiyorum, bahane üretilmesini istemiyorum, dün bir televizyon kanalında da söyledim, daha öncede söyledim, biz Bursasporluyuz, bu seneki sloganımızda ‘Aşk Fedakarlık İster’ madem bu takımı seviyoruz, madem bu takıma aşığız o halde hep birlikte fedakar olacağız” dedi.

Orhaneli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Yedek Yönetim Kurulu Üyesi Ziya Özkan ise; “Sayın başkanımız öncelikle bizi kabul ettiğiniz için arkadaşlarımız adına size teşekkür ederim, zor bir dönemde talip oldunuz bu göreve Allah hepimizin yardımcısı olsun, çok zor bir süreç. Benim sizden bir Bursaspor’lu kardeşiniz olarak ricam sağlığınıza dikkat etmeniz, çünkü şu anda camiamıza çok lazımsınız. Biz yeni kurulmuş bir derneğiz, Orhaneli’mizde böyle bir derneğe ihtiyaç vardı, yapmış olduğumuz toplantılarımızda hep gündem maddemiz ‘Bursaspor için ne yapabiliriz?’ oldu. Bütün arkadaşlarımız Bursasporlu olmasa da, Bursaspor hep ilk takımdır bizde ve önemli olan Bursaspor’dur. Zengin bir dernek değiliz ama gönlümüz zengin, Bursaspor için geçen sene 75 civarında kombine almışız, ben burada şu anda sözünü vermek istiyorum dernek olarak bu sezon 200 kombine alacağımızın sözünü veriyorum. Aynı zamanda oğlum para biriktirmeye başlamış formaya isim yazdırmak için,  5 adette formaya isim yazdırma sözü veriyoruz. Dik duruşunuzdan sizi taraftar olarak takdir ediyoruz, kombine biletlerde indirime gitmediğiniz için sizi ayrıca takdir ediyoruz, çünkü bu sevda işidir” dedi.

Öte yandan Ziya Özkan yaptığı açıklamada güneş enerjisinden elektrik üretimi konusunda Bursaspor için projeleri olduğunu ve yakında da onu proje dosyası halinde kulübe sunacaklarını sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.