Manşet Orhaneli Spor Yöreden

Orhanelispor başarıya doymuyor!..

U-16 Klasman 5.Grubu karşılaşmasında iki namaglup takımın karşılaşmasında Orhaneli Spor üstün bir oyun sonucu konuk ettiği Namıkkemal Sporu 3-0 gibi farklı mağlup ederek iddiasını sürdürürken rakibine de ilk mağlubiyetini tattırdı .

Güneşli bir havada oynanan karşılaşmanın ilk dakikalarında her iki takımın sergilediği kontrollü oyunun kalıbını kıran Orhaneli Spor saha inisiyatifini eline aldı.

30.dakikada konuk takımın orta sahada kaptırdığı topu Abdullah şık bir ara pasla defansın arkasında buluşturduğu Halil İn skoru 1-0 yaptı.

İlk yarının son saniyelerinde ceza alanında oluşan karambolda önünde topu bulan Halil İn vurmak yerine buluşturduğu Mustafa farkı ikiye çıkartan aynı zamanda ilk yarının skorunu belirleyen golü kaydetti 2-0.

Karşılaşmanın ikinci yarısında da rakibine fazla oyun fırsatı tanımayan ve iki topu direkten dönen ev sahibi Orhaneli Spor 64.dakikada sonradan oyuna dahil olan Resul ceza alanında topla buluşturduğu günün başarılı ismi Mehmet karşılaşmanın skorunu belirledi 3-0.

Bu skorla ev sahibi Orhaneli Spor zirve iddiasını sürdürürken rakibi Namıkkemal Spora da ilk puan kaybını ve mağlubiyeti tattırdı.

 

SAHA: ORHANELİ İLÇE STADYUMU

HAKEM: Metin Hacıoğlu(7), Mürsel Altın(7), Halil İbrahim Harbi(7)

ORHANELİ SPOR: Ali(7),Berkant(6),Furkan(6),Ulaş(6) dk.77 Suat,Halil Sevim(8),Raşit(7),İsmail(6) dk.53 Resül(6),Abdullah(8)dk.76 Yiğit,Halil İn(8),Mustafa(6)dk.75 Serkan,Mehmet(7)dk.65 Anıl

NAMIKKEMAL  SPOR:Emre Sevim(4)dk.54 Emre Görgülü(5),Yunus Emre (4), Mustafa(4)dk.43 Talha(4),Enes(5),Koray(5),Ali İhsan(4)DK.43 Ali(6), Seçkin(6), Melihcan (4)dk.41 Furkan Efe(4),Arda(5), Mücahit(4)dk.49 Eren(4),Oğuzhan(5)

 

GOLLER: dk.30 Halil İn, dk.40 Mustafa,dk.64 Mehmet(ORHANELİ SPOR)

SARI KART: dk.37 İsmail(ORHANELİ SPOR)

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.