Orhaneli Orhanelispor Spor Yöreden

STRESLİ MAÇTA ORHANELİSPOR FARKA KOŞTU!

SAL B Grubu karşılaşmasında Orhanelispor konuk ettiği İzniksporu stresli bir mücadele sonucunda 3:0 farklı mağlup ederek kötü gidişatına dur dedi.

Karşılaşmaya iki takım da istekli ve hırslı başladı.

Karşılıklı atakların etkili olduğu dakikalarda İznikspor kalecisinin büyük hatası sonucu 19 dakikada gol perdesini açan Orhanelisporlu Ekrem oldu. Yaklaşık 30 metreden çektiği sert şut sonucunda topu ellerinin altından kaçıran kaleci Uğur gole engel olamadı 1:0.

Golden sonraki dakikalarda mücadele sahada ve saha kenarında stresli davranışlara hakim oldu mücadele.

24 dk. İzniksporlu Ufuk kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Ataklarını sıklaştıran ev sahibi Orhanelispor 34 dk. Erhan Öztürk akıl dolu pasla defansın arkasında topla buluşturduğu Erdem şık bir vuruşla skoru 2:0’a taşıdı.

38 dk. Daha önce uyarı alan İznikspor Teknik sorumlusu Metin Şahin hakem tarafından tribüne gönderildi. Karara itiraz eden Antrenör Fatih Şengün de aynı akıbeti paylaştı ve tribünlerin yolunu tuttu.

Karşılaşmanın ilk yarısında skora etki yapacak bir pozisyon yaratamayan iki takım da ilk yarı ev sahibinin 2:0 üstünlüğü ile sona erdi.

İkinci yarıya futboldan fazla sertlik ve itirazlar vardı sahada. Sarı kartların peş peşe çıktığı dakikalarda oyuna yeni dahil olan ve ilk müdahalesinde kırmızı gören Orhanelisporlu Rahmi oyun dışı kaldı.

76 dk. Orhanelisporlu Tanju soldan aldığı topu şık çalımlarla ceza alanına girdi ve estetik bir vuruş sonucunda iki yan direğe de çarpan top gol ile sonuçlandı 3:0.

Kalan bölümde konuk takım değişikliklere rağmen skoru değiştirme çabaları etkili olamayınca karşılaşma Orhanelisporun

3:0 üstünlüğü ile sona erdi.

SAHA : Orhaneli İlçe

HAKEMLER :  Muammer Sarıdağ (5), Mert Kaynakçı (5), Fahrettin Can Akay(5)

ORHANELİSPOR: Ümit (7), Erhan Anıl (7), Erdinç (7), Okan (6), Erhan Oral (8), Beytullah (6), Ekrem(7)dk.65 Rahmi ,Ruhi (7), Tanju (7), Erdem (6) dk.78 Şahin, Erhan Öztürk (6) dk.85 Murat Can

İZNİKSPOR : Uğur (4), Şaban(5), Osman (4), Deniz (4)dk.80 Eren, Melih (5), Samet (4), Hakan (4), Demirhan ) dk.80 Mustafa, Semih (5), Ayhan (4) dk.42 Emre Çeken (5), Ufuk (3)

GOLLER : dk.19 Ekrem,dk.34 Erdem,dk.76 Tanju (ORHANELİSPOR)

SARI KARTLAR: dk.22 Erdem,dk.24 Erhan Anıl,dk.37 Ruhi, dk.48 Ümit, dk.50 Okan , dk.58 Erdinç (ORHANELİSPOR)

Dk. 35 Metin Şahin (Teknik Direktör), dk. 58 Emre Çeken, (İZNİKSPOR)

KIRMIZI KARTLAR : dk.67 Rahmi (ORHANELİSPOR) dk.24 Ufuk, dk.38 Metin Şahin (Teknik Direktör – ikinci sarıdan) dk.40 Fatih Şengün (Antrenör) (İZNİKSPOR)

Haber :Yüksel Esen Spor Müdürü

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.