Yazarlar Yöreden

Yazıklarım Olsun !

Önceki gün yaşanan Talihsiz Tahtakale olayından sonra Sosyal medyayı algı operasyonu yapmakla suçlayan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar sana yazıklarım olsun !..

Milletvekilliğin dahil yaklaşık 16 yıldır Bursa’ya ve Osmangazi’ye hizmet etmektesin. Kendince başarılı olsanda Ak Parti ve Vatandaşların gözünde çokta başarılı bir başkan olarak algılanmadığını söyleyebilirim.

Şimdi Soruyorum Dündar Başkan;

-Osmangazi’ye Bağlı Dağ Köylerine 16 yılda kaç defa gittin ?

-Tahtakale’nin sorunlarını yerinde kaç defa inceledin ve vatandaşlardan dinledin ?

-Kuzgunluk ve Kuştepeye Seçim zamanı haricinde kaç defa çıktın ?

-Alacahırka halkı ile kaç defa kucaklaştın ?

-Hisar içinde ki tarihi dokuya neden önem vermedin ?

Yazmaya kalksak bu ve benzeri bir yığın soru sorulabilir Dündar Başkan, Daha yaşınalabilir bir Osmangazi’den bahsediyorsun, Ulucami’ye el sallayan kaldırımda ki mankenleri görmüyormusun. Hadi sen görmüyorsun, 80 Yaşındaki ninemin domateslerini bir çırpıda kaldıran zabıta memurlarında mı görmüyor ?

Bizimkilerede Yazıklarım Olsun

3 Dönemdir Osmangazi Belediye Başkan Vekilliği görevini yürüten Halil Döner, İkinci dönemini yaşayan Yunus Şahin ve Osmangazi Belediyesi Meclisinde Dağ Yöresi Kökenli Meclis Üyeleri, DAĞ-DER Genel Başkanı Yaşar Türk, Türkiye Yörük Türkmen Federasyonları Başkanı İrfan Tatlıoğlu, 3 Dağ Yöresi Milletvekili Osman Mesten, İsmail Tatlıoğlu, Erkan Aydın ve Dağ Yöresinde ki Tüm STK Başkanları sizlerede Yazıklarım Olsun…

Tahtakale’nin sorunları saymakla bitmez, Zabıta ile de çözülmez A Dostlar !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.